Titles you rated
Bird BoxRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 1.0
NightcrawlerRated ★ 3.5