Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
GagmanRated ★ 1.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
TurboRated ★ 1.0
Raising ArizonaRated ★ 3.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 5.0
The Deer HunterRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Chariots Of FireRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0