Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5