Titles you rated
Eye in the SkyRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.5