Titles you rated
CinderellaRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
ActressesRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0