Movies
Ratings
558- The UglyRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5