Movies
Ratings
244
JumperRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Master Z: Ip Man LegacyRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0