Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
ScroogeRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0