Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0