Titles you rated
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0