Movies
Ratings
106
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Reef 2: High TideRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0