Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.0- DreamRated ★ 3.0
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 5.0- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
Back in ActionRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0