Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 3.5