Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 3.0- Max Keeble's Big MoveRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
BirthdayRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 3.0