Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
She's All ThatRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0