Series
Ratings
334
Try: A Miracle in UsRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0- 주관식당Rated ★ 3.0
- Good PartnerRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Salon De HolmesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5- Little Girl DetectiveRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5