Series
Ratings
83- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0