Titles you rated
Why Don't You Just Die!Rated ★ 0.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 0.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
BabylonRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.0
MatildaRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.5
Wings of DesireRated ★ 2.5
RawRated ★ 0.5
Farewell My ConcubineRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5
7 Women and a MurderRated ★ 5.0