Movies
Ratings
346
Big FishRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Woman on the BeachRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 4.0
No Blood No TearsRated ★ 2.5