Titles you rated
Asakusa Last Boss Oba-chanRated ★ 5.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.0
Okura: Cold Case InvestigationRated ★ 3.0- Ultraman XRated ★ 4.0
The Private Detective MikeRated ★ 3.0- Maruhino MitsukosanRated ★ 3.5
Debu to Love to Ayamachi to!Rated ★ 3.0- Denen BoysRated ★ 5.0
Boys with GlassesRated ★ 4.0
Mashin Sentai KiramagerRated ★ 5.0- Yodonna 2Rated ★ 4.0
Mashin Sentai Kiramager Spin-Off: YodonnaRated ★ 4.0- ATLANTIS:MILO'S RETURNRated ★ 3.0