Titles you rated
Gods of EgyptRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
Police StoryRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 2.5
CollateralRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 2.0- The WickedRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
LegendRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5