Titles you rated
The CursedRated ★ 2.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 3.5
Vinland SagaRated ★ 3.5
Tsubasa Chronicle Season 2Rated ★ 3.0
Tsubasa ChronicleRated ★ 3.0
The God of High SchoolRated ★ 3.5
Love RecallRated ★ 2.5- 한블리 (한문철의 블랙박스 리뷰)Rated ★ 4.0
Daehanminguk ChikindaejeonRated ★ 4.0- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 4.0
- Golden FisheryRated ★ 3.5
- Hanwoo RhapsodyRated ★ 4.0
도전 골든벨Rated ★ 3.0
궁금한 이야기 YRated ★ 3.0
NolleowaRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.0
DecoyRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 2.5
A Man Called GodRated ★ 2.0