Movies
Ratings
334
26 YearsRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 1.0
HanbandoRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
The JacketRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0