Series
Ratings
35
Nine PuzzleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 3.0
A Model FamilyRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5