Series
Ratings
82
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 1.5
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 1.0
Which Star Are You From?Rated ★ 2.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 1.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Snow WhiteRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- KkangsooniRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 1.5
Summer ScentRated ★ 1.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0