Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0