Titles you rated
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5