Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
StargateRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0