Movies
Ratings
619
An Ethics LessonRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
GantzRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0