Movies
Ratings
214
Black WidowRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
1917Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Overwatch Animated Short: Rise and ShineRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5