Movies
Ratings
663
Flying ColorsRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0