Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0