Movies
Ratings
79
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0