Series
Ratings
41
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 5.0
FringeRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0