Titles you rated
Your Name.Rated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 0.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
TunnelRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 1.0
The PhoneRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0