Movies
Ratings
474
Juliet of the SpiritsRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Evening DressRated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
IncoherenceRated ★ 4.5
CamRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 5.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
AmourRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 1.0
RansomRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.0