Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5