Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Fathers and DaughtersRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0