Movies
Ratings
104
CodaRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 1.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0