Movies
Ratings
139
ParasiteRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Blues BrothersRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Let's Go, Jets!Rated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
HERORated ★ 2.0- Unfair: The EndRated ★ 2.5
One Piece Film: GoldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0