Movies
Ratings
488
ScreamRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Bunshinsaba 2Rated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0