Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
My♡PuppyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
UnchartedRated ★ 3.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5