Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 0.5
Make a Woman CryRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0