Movies
Ratings
195
I Am MotherRated ★ 4.5
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 2.5
CarsRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0