Titles you rated
MidsommarRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
DittoRated ★ 1.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
HancockRated ★ 1.5
SicarioRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5