Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 1.0
Our TimesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0