Movies
Ratings
266
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
AmourRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5