Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.5- 28 Months LaterRated ★ 4.5
Cube ZeroRated ★ 3.0
9Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0