Movies
Ratings
348
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 1.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Coup de ChanceRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Life ListRated ★ 2.5
PhoenixRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Almost FamousRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5