Titles you rated
SupermanRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
PawnRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5